Το μελλον...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Το μελλον...

Δημοσίευση  DEADMAN Την / Το Κυρ Απρ 06, 2008 12:15 am

Το WWE στηριζεται σε παλεστες του 90.Παλιοι παλεστες,που πουλάνε ακομα,και τους γουσταρει ο κοσμος(εκτος απο καποιους που εκαναν ντεμπουτο το 2002/3,4....).Πρεπει επιγοντος να βρει αλλους,ικανους,καινουριους παλεστες που να πουλανε.Καποτε θα φυγει απο το wrestling ο undertaker-triple h-the heartbreak kid-John cena.Τοτε???Τι θα κανουν???Θα καθονται σαν τις κοτες και θα περιμενουν να τους ερθει η Θεια φωτηση???Απο τωρα πρεπει να αρχισουν αν θελουν να δουνε υψηλες τηλεθεασις.Πρεπει να αρχιζει ο κοσμος να γουσταρει και τους νεους παλεστές.Να τους βλεπει,να τους θαυμαζει να τους ζητωκραυγαζει.Τωρα απο οτι βλεπω,εχουν 2-3 σιγουρους για το μελλον.Ενας ειναι ο mr kennedy...Το μέλλον του WWE.Μεγάλο ταλέντο,που πρέπει να χρησιμοποιηθεί καταλήλως.Πρέπει να του δώσουν push.Άμα πάρει αρκετό push(και τώρα μια χαρά push εχει)αλλα άμα πάρει ακόμα λίγο,μπορεί να κάνει θαύματα.Ακόμα,ειναι απίστευτος heel,που αρέσει σε αρκετό κόσμο.Εχει πολύ καλές κινήσεις,και τα finisher του ειναι επίσης πολύ καλά.Το gimmick του,ειναι μεν λιγο αστείο και βλακεία,αλλα ο κόσμος γουστάρει.Ειδικά οταν φωνάζει το mr kenedy... Very Happy Επιπλέον,σε μια πρόσφατη ματία που έριξα στο wwe.com στις πωλήσεις των αντικειμένων(μπλούζες,περικάρπια κτλ...)ειναι 3ος σε πωλήσεις.Αυτο σημαίνει οτι πουλάει κίολας.Τα mic skills του,ειναι επίσης απερίγραφτα.Βγάζει καταπληκτικά προμος....Ενας αλλος ειναι ο randy orton,Πολυ καλος heel,που λειπουν κατι τετοιοι στις μερες μας.Απο εκει και περα μου την σπαει λιγο το στυλακι του και οι κινησεις του(μεχρι να τις κανει εχουν περασει 10 χρονια).Ακομα πολυ καλος στα mic,βγαζει απιστευτα προμος.Εχει επισης καλες technical ικανοτητες,καθως μου αρεσουν και οι κινησεις του(μου τι σπαει οτι αργει να τις κανει).Ενας σιγουρος main eventer,αν και τωρα με την επιστροφη του cena πιστευω οτι θα πεσει το popularity του.Παντως,κακα τα ψεματα,και να μου την σπαει,ειναι ενας μελοντικος legend.
Αλλα και ο jeff hardy...Ο ανθρωπος πουλαει.Ολοι τον πανε,γουσταρουν με τις κινησεις που κανει στα ρινγκς,ειναι το ασπρο φως για τον mcmahon.Εμενα μου αρεσει πολυ(και ποιος δεν του αρεσει δηλαδη...).Ολες αυτες οι high-risks moves του,το στυλακι του,τα σκουλαρικια κ.λπ....Ακομα με πορωσε πιο πολυ με το swanton που εκανε στα πρωτα show του 2008 στον orton(δεν θυμαμαι ημερομηνια)απο ποσα μετρα ηταν(?)6,7...Ενας main eventer,που εχει ολο το πακετο(και για εμας,και για τον vince...).

Ακομα ειναι και οι cm punk,morrison,the miz.

Mπορει να ειναι και αλλοι που με ξεφευγουν τωρα.

Παντως εμεις τα λεμε,εμεις τα ακουμε.... scratch pale
DEADMAN
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Το μελλον...

Δημοσίευση  Loky99 Την / Το Κυρ Απρ 06, 2008 11:12 am

DEADMAN έγραψε:Το WWE στηριζεται σε παλεστες του 90.Παλιοι παλεστες,που πουλάνε ακομα,και τους γουσταρει ο κοσμος(εκτος απο καποιους που εκαναν ντεμπουτο το 2002/3,4....).Πρεπει επιγοντος να βρει αλλους,ικανους,καινουριους παλεστες που να πουλανε.Καποτε θα φυγει απο το wrestling ο undertaker-triple h-the heartbreak kid-John cena.Τοτε???Τι θα κανουν???Θα καθονται σαν τις κοτες και θα περιμενουν να τους ερθει η Θεια φωτηση???Απο τωρα πρεπει να αρχισουν αν θελουν να δουνε υψηλες τηλεθεασις.Πρεπει να αρχιζει ο κοσμος να γουσταρει και τους νεους παλεστές.Να τους βλεπει,να τους θαυμαζει να τους ζητωκραυγαζει.Τωρα απο οτι βλεπω,εχουν 2-3 σιγουρους για το μελλον.Ενας ειναι ο mr kennedy...Το μέλλον του WWE.Μεγάλο ταλέντο,που πρέπει να χρησιμοποιηθεί καταλήλως.Πρέπει να του δώσουν push.Άμα πάρει αρκετό push(και τώρα μια χαρά push εχει)αλλα άμα πάρει ακόμα λίγο,μπορεί να κάνει θαύματα.Ακόμα,ειναι απίστευτος heel,που αρέσει σε αρκετό κόσμο.Εχει πολύ καλές κινήσεις,και τα finisher του ειναι επίσης πολύ καλά.Το gimmick του,ειναι μεν λιγο αστείο και βλακεία,αλλα ο κόσμος γουστάρει.Ειδικά οταν φωνάζει το mr kenedy... Very Happy Επιπλέον,σε μια πρόσφατη ματία που έριξα στο wwe.com στις πωλήσεις των αντικειμένων(μπλούζες,περικάρπια κτλ...)ειναι 3ος σε πωλήσεις.Αυτο σημαίνει οτι πουλάει κίολας.Τα mic skills του,ειναι επίσης απερίγραφτα.Βγάζει καταπληκτικά προμος....Ενας αλλος ειναι ο randy orton,Πολυ καλος heel,που λειπουν κατι τετοιοι στις μερες μας.Απο εκει και περα μου την σπαει λιγο το στυλακι του και οι κινησεις του(μεχρι να τις κανει εχουν περασει 10 χρονια).Ακομα πολυ καλος στα mic,βγαζει απιστευτα προμος.Εχει επισης καλες technical ικανοτητες,καθως μου αρεσουν και οι κινησεις του(μου τι σπαει οτι αργει να τις κανει).Ενας σιγουρος main eventer,αν και τωρα με την επιστροφη του cena πιστευω οτι θα πεσει το popularity του.Παντως,κακα τα ψεματα,και να μου την σπαει,ειναι ενας μελοντικος legend.
Αλλα και ο jeff hardy...Ο ανθρωπος πουλαει.Ολοι τον πανε,γουσταρουν με τις κινησεις που κανει στα ρινγκς,ειναι το ασπρο φως για τον mcmahon.Εμενα μου αρεσει πολυ(και ποιος δεν του αρεσει δηλαδη...).Ολες αυτες οι high-risks moves του,το στυλακι του,τα σκουλαρικια κ.λπ....Ακομα με πορωσε πιο πολυ με το swanton που εκανε στα πρωτα show του 2008 στον orton(δεν θυμαμαι ημερομηνια)απο ποσα μετρα ηταν(?)6,7...Ενας main eventer,που εχει ολο το πακετο(και για εμας,και για τον vince...).

ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ

Loky99
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://wethebest.forum-free.biz

Δημοσίευση  Admin Την / Το Κυρ Απρ 06, 2008 12:18 pm

DEADMAN έγραψε:Το WWE στηριζεται σε παλεστες του 90.Παλιοι παλεστες,που πουλάνε ακομα,και τους γουσταρει ο κοσμος(εκτος απο καποιους που εκαναν ντεμπουτο το 2002/3,4....).Πρεπει επιγοντος να βρει αλλους,ικανους,καινουριους παλεστες που να πουλανε.Καποτε θα φυγει απο το wrestling ο undertaker-triple h-the heartbreak kid-John cena.Τοτε???Τι θα κανουν???Θα καθονται σαν τις κοτες και θα περιμενουν να τους ερθει η Θεια φωτηση???Απο τωρα πρεπει να αρχισουν αν θελουν να δουνε υψηλες τηλεθεασις.Πρεπει να αρχιζει ο κοσμος να γουσταρει και τους νεους παλεστές.Να τους βλεπει,να τους θαυμαζει να τους ζητωκραυγαζει.Τωρα απο οτι βλεπω,εχουν 2-3 σιγουρους για το μελλον.Ενας ειναι ο mr kennedy...Το μέλλον του WWE.Μεγάλο ταλέντο,που πρέπει να χρησιμοποιηθεί καταλήλως.Πρέπει να του δώσουν push.Άμα πάρει αρκετό push(και τώρα μια χαρά push εχει)αλλα άμα πάρει ακόμα λίγο,μπορεί να κάνει θαύματα.Ακόμα,ειναι απίστευτος heel,που αρέσει σε αρκετό κόσμο.Εχει πολύ καλές κινήσεις,και τα finisher του ειναι επίσης πολύ καλά.Το gimmick του,ειναι μεν λιγο αστείο και βλακεία,αλλα ο κόσμος γουστάρει.Ειδικά οταν φωνάζει το mr kenedy... Very Happy Επιπλέον,σε μια πρόσφατη ματία που έριξα στο wwe.com στις πωλήσεις των αντικειμένων(μπλούζες,περικάρπια κτλ...)ειναι 3ος σε πωλήσεις.Αυτο σημαίνει οτι πουλάει κίολας.Τα mic skills του,ειναι επίσης απερίγραφτα.Βγάζει καταπληκτικά προμος....Ενας αλλος ειναι ο randy orton,Πολυ καλος heel,που λειπουν κατι τετοιοι στις μερες μας.Απο εκει και περα μου την σπαει λιγο το στυλακι του και οι κινησεις του(μεχρι να τις κανει εχουν περασει 10 χρονια).Ακομα πολυ καλος στα mic,βγαζει απιστευτα προμος.Εχει επισης καλες technical ικανοτητες,καθως μου αρεσουν και οι κινησεις του(μου τι σπαει οτι αργει να τις κανει).Ενας σιγουρος main eventer,αν και τωρα με την επιστροφη του cena πιστευω οτι θα πεσει το popularity του.Παντως,κακα τα ψεματα,και να μου την σπαει,ειναι ενας μελοντικος legend.

ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ

Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://warez-arena.7forum.net

Δημοσίευση  Loky99 Την / Το Κυρ Απρ 06, 2008 6:33 pm

UA BREI KI ALLOYS.......

Loky99
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://wethebest.forum-free.biz

Δημοσίευση  DEADMAN Την / Το Δευ Απρ 07, 2008 2:20 pm

Admin-loky99 έγραψε:UA BREI KI ALLOYS.......
Ναι,απο που ειναι το θεμα...

The Best There Is,The Best There Was,And The Best There Ever Will Be...
The "Hitman" Era, Never Dies...
Bret Hart For Ever...
DEADMAN
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

Δημοσίευση  John Την / Το Σαβ Απρ 12, 2008 10:00 am

To μέλον του WWE είναι ο Randy Orton μάζι με τους Colin Daleany,M.V.P.,Matt Hardy & Jeff Hardy,Mr. Kennedy,CM Punk,John Morrison.
HBK,Undertaker,Triple H λίγα τα ψωμιά τους !

Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Τόπος : Αθήνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης